Naše sportoviště

Naše tělocvična

Rozvrh tělocvičny ve školním roce 2021/2022

Pro školní rok 2021/22 je zatím stanoven provizorní rozvrh využití tělocvičny. V současnosti  využívají školní tělocvičnu především žáci během dopoledního vyučování. V omezené míře jsou povoleny i odpolední mimoškolní aktivity pro žáky školy. Pokud nebude vyhlášen nouzový stav a návštěvy sportovních zařízení zakázány, bude probíhat odpolední a večerní sportovní činnost dle rozvrhu. Každý trenér nebo vedoucí skupiny, který je podepsán na nájemní smlouvě si ručí za to, že do prostor školy vstupují návštěvníci s potvrzením o očkování nebo bezinfekčnosti. Stejně jako návštěvníky restaurací nebo kulturních akcí, může i účastníky sportovních aktivit kontrolovat KHS.

Jednorázové sportovní akce lze dohodnout ve volných termínech přes email reditel@zsujezd.cz.

Tělocvična_od 10.1._2022