Menu
ZŠ MŠ Újezd
ZŠ a MŠÚjezd

Základní škola

Informační systém školy

  • Vstup do komunikačního systému ZŠ a MŠ Újezd EduPage
  • Nápověda pro žáky, rodiče i učitele v systému EduPage zde

Základní škola a Mateřská škola Újezd


Vážení návštěvníci, vítáme Vás na stránkách naší školy ZŠ a MŠ Újezd
 

Doufám, že zde najdete informace i inspirace, které hledáte, a strávíte s námi příjemné chvíle. Jsme úplná základní škola s 253 žáky, 21 pedagogy, 2 vychovatelkami a 7 asistentkami pedagoga a několika správními zaměstnanci. Naší součástí je i mateřská škola, která stojí hned vedle budovy školy. Naše škola leží ve Zlínském kraji v krásné obci Újezd na jižním okraji Vizovické vrchoviny.

škola  Újezd

Základní škola

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Překlad (translations)

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Video

ZŠ A MŠ ÚJEZD JE SOUČÁSTÍ SÍTĚ EDUROAM

Eduroam

Meteorologická stanice ZŠ Újezd

Meteostanice