ZŠ MŠ Újezd
ZŠ a MŠÚjezd

VSL - Přespolní běh

13.6.2023

Poslední soutěží Valašské sportovní ligy byl několikrát přesunutý přespolní běh. Běželo se na krásné trati ve Vrběticích, kde se probíhalo i ohradou s krávama. V konkurenci vždy 16 běžců se naši žáci neztratili. Kategorii starších žaček ovládla Anička Karpielová, které proběhla trať nejrychleji, Gabriela Šimoníková doběhla do cíle v těsném závěsu na krásném 5. místě. Ostatní naši běžci se většinou pohybovali v polovině startovního pole. V konečném pořadí škol jsme obsadili 6. místo.

Naši školu reprezentovali: A.Pavelková, B.Trčková, K.Talaš (všichni 7.A), D.Gajdošík (7.B), G.Šimoníková, O.Bradáč (oba 8.B), A.Karpielová, F.Psota (oba 9.A)

Letošní ročník Valašské sportovní ligy je za náma a pro naši školu byl zatím nejlepším v historii, kdy jsme v celkovém pořadí 8 okolních škol obsadili krásné 4. místo. Všem, kteří se o tento skvělý výsledek zasloužili, patří velký dík a těšíme se zase na další ročník této sportovní soutěže.