ZŠ MŠ Újezd
ZŠ a MŠÚjezd

Olympijský běh 2022

22.6.2022

Letošní školní rok již podruhé se mohli žáci a žačky proběhnou vrámci Olympijského dne, který připadl na středu 22.6.2022. Prvního běhu se zúčastnilo mnoho nadšených žáků 1. stupně a také naší mateřské školky, kteří zvládli celou trať okolo fotbalového hřiště najedničku a odnesli si zasloužené medaile, diplom i sladkost. Ti nejrychlejší si odnesli i hodnotnější ceny od Olympijského výboru. Výsledky jednotlivých kategorií najdete níže.

Druhá část běhu pro žáky 2. stupně byla pojata jako štafetový běh, kdy z každé třídy běželi 3 chlapci a 3 dívky. V mladší kategorii byla nejrychlejší štafeta 7.B a ve starší kategorii zvítězila štafeta 9.A. Chtěl bych poděkovat všem na pomoci s organizací této akce, která tradičně rozběhá celou školu, hlavně 9. ročníku.