28.2.2020
Na konci února se konala soutěž ve šplhu našich žáků. I přes neoblíbenost této činnosti, se našlo téměř 50 odvážlivců, kteří mezi sebou poměřili své dovednosti a ukázali se před svými spolužáky.
Kompletní výsledky najdete níže.
Více fotek najdete ZDE
Závody ve šplhu 2020 | ||||||||
Chlapci 2.-3. třída | Dívky 2.-3.třída | |||||||
Pořadí | Jméno | Třída | Čas | Pořadí | Jméno | Třída | Čas | |
1. | Řehák Daniel | 3.A | 5,88 | 1. | Šandorová Barbora | 3.A | 6,76 | |
2. | Macík Jiří | 2.A | 6,86 | 2. | Dohnalová Marta | 2.A | 8,37 | |
3. | Dorničák Matyáš | 2.A | 9,11 | 3. | Hovězáková Daniela | 2.A | 9,1 | |
4. | Valíček Jakub | 2.A | 11,56 | 4. | Barcuchová Karolína | 3.A | 10,37 | |
5. | Hovořák Patrik | 3.A | 13,67 | 5. | Kantorová Dorota | 2.A | 13,11 | |
6. | Kamencová Anna | 3.A | 13,71 | |||||
Chlapci 4.-5. třída | Dívky 4.-5.třída | |||||||
Pořadí | Jméno | Třída | Čas | Pořadí | Jméno | Třída | Čas | |
1. | Hlavička Jiří | 5.A | 4,95 | 1. | Janošová Karolína | 5.A | 5,38 | |
2. | Gajdošík Daniel | 4.A | 5,5 | 2. | Šestáková Klára | 4.A | 6,15 | |
3. | Dohnal Michal | 5.A | 6,48 | 3. | Šimoníková Gabriela | 5.A | 8,81 | |
4. | Baček Pavel | 5.A | 7,93 | 4. | Prokopová Nikola | 5.A | 9,07 | |
5. | Harabiš Robin | 5.A | 8,22 | 5. | Mikešková Nikola | 5.A | 9,36 | |
6. | Gloser Tibor | 4.A | 8,46 | |||||
7. | Pavelka Matyáš | 4.A | 11,02 | |||||
8. | Zvončák Jakub | 4.A | 22,52 | |||||
Chlapci 6.-7. třída | Dívky 6.-7.třída | |||||||
Pořadí | Jméno | Třída | Čas | Pořadí | Jméno | Třída | Čas | |
1. | Gerža Petr | 7.B | 4,06 | 1. | Vaňková Karolína | 7.A | 5,38 | |
2. | Soukup Jaromír | 7.B | 4,36 | 2. | Gabrhelová Petra | 7.B | 5,38 | |
3. | Žižka Josef | 7.B | 4,64 | 3. | Ambrůzová Dorota | 7.A | 5,84 | |
4. | Talaš Ondřej | 7.A | 4,82 | |||||
5. | Katrňák Jakub | 6.B | 7,78 | |||||
6. | Kužela Ondřej | 7.B | 7,86 | |||||
7. | Zicha Adam | 6.B | 9,94 | |||||
Chlapci 8.-9. třída | Dívky 8.-9.třída | |||||||
Pořadí | Jméno | Třída | Čas | Pořadí | Jméno | Třída | Čas | |
1. | Struška Jakub | 9.A | 2,62 | 1. | Šálková Vanda | 8.A | 5,08 | |
2. | Kořenek Kajetán | 9.B | 3,35 | 2. | Čechová Michaela | 9.A | 5,65 | |
3. | Vícha Ivan | 9.B | 3,36 | 3. | Barcuchová Adéla | 9.B | 7,94 | |
4. | Šimák Daniel | 8.A | 4,48 | 4. | Kolaříková Barbora | 9.B | 9,54 | |
5. | Pinďák Petr | 8.A | 4,59 | |||||
6. | Machů Jakub | 8.A | 5,13 |