22.2.2019
Poslední únorový pátek se konaly školní závody ve šplhu. Celkem se na start postavilo 38 odvážlivců, kteří mezi sebou poměřili své lezecké dovednosti. Nakonec jsme měli možnost vidět 3 školní rekordy, takže lze považovat závody úspěšné.
Vícek fotek najdete ZDE
Výsledky najdete níže:
Chlapci 2.-3. třída | Dívky 2.-3.třída | |||||||
Pořadí | Jméno | Třída | Čas | Pořadí | Jméno | Třída | Čas | |
1. | Gajdošík Daniel | 3.A | 7,5 | 1. | Šestáková Klára | 3.A | 5,67 | |
2. | Gloser Tibor | 3.A | 9,73 | 2. | Šandorová Barbora | 2.A | 7,4 | |
3. | Pavelka Matyáš | 3.A | 10,29 | 3. | Repatá Sabina | 2.A | 14,01 | |
4. | Hovořák Patrik | 2.A | 12,27 | 4. | Kamencová Anna | 3.A | 17,29 | |
5. | Zvončák Jakub | 3.A | 17,55 | 5. | Barcuchová Karolína | 2.A | - | |
Chlapci 4.-5. třída | Dívky 4.-5.třída | |||||||
Pořadí | Jméno | Třída | Čas | Pořadí | Jméno | Třída | Čas | |
1. | Hlavička Jiří | 4.A | 5,2 | 1. | Kovářová Zuzana | 5.A | 5,6 | |
2. | Harabiš Robin | 4.A | 7,57 | 2. | Janošová Karolína | 4.A | 6,83 | |
3. | Hlubina Jakub | 5.A | 7,72 | 3. | Karpielová Anna | 5.A | 7,58 | |
4. | Jurča Zdeněk | 5.A | 8,05 | 4. | Prokopová Nikola | 4.A | 12,96 | |
5. | Kovář Tomáš | 4.A | - | |||||
Chlapci 6.-7. třída | Dívky 6.-7.třída | |||||||
Pořadí | Jméno | Třída | Čas | Pořadí | Jméno | Třída | Čas | |
1. | Vaněk Ondřej | 7.A | 3,72 | 1. | Procházková Johana | 7.A | 4,64 | |
2. | Gerža Petr | 6.B | 4,06 | Rekord ZŠ | 2. | Gabrhelová Petra | 6.B | 5,48 |
3. | Žižka Josef | 6.B | 4,35 | 3. | Vaňková Karolína | 6.A | 5,6 | |
4. | Pinďák Petr | 7.A | 5,1 | 4. | Ambrůzová Rozálie | 6.A | 6,52 | |
5. | Talaš Ondřej | 6.A | 5,58 | 5. | Kořenková Kristýna | 6.B | 8,36 | |
6. | Soukup Jaromír | 6.B | 6,07 | |||||
7. | Kužela Ondřej | 6.B | 7,88 | |||||
8. | Opravil Matěj | 6.A | 9,41 | |||||
Chlapci 8.-9. třída | ||||||||
Pořadí | Jméno | Třída | Čas | |||||
1. | Mikula David | 9.A | 2,32 | Rekord ZŠ | ||||
2. | Struška Jakub | 8.A | 2,82 | |||||
3. | Vícha Ivan | 8.B | 3,52 | |||||
4. | Opravil Pavel | 9.A | 3,74 | |||||
5. | Greschner Michal | 8.A | 7,99 | |||||
6. | Machů Jan | 8.B | 11,32 |