2.3.2018
V pátek 2.3. se uskutečnily školní lyžařské závody ve sjezdovém lyžování.
Závodů se zůčastnilo celkem 39 žáků z obou stupňů.
Nejrychleji sjet trať obřího slalomu na 1. stupni se podařilo Ester Kamenčákové (5.A). Mezi chlapci ve stejné věkové kategorii zvítězil Tomáš Hlavička (5.A).
Nejrychlejším závodníkem celkově se stala Viktorie Kamenčáková (8.A), která opanovala závod dívek 2. stupně. Mezi chlapci se stal vítězem Pavel Opravil (8.A).
Chtěl bych poděkovat také startérovi Jiřímu Čechovi a fotografovi Filipovi Ochodnickému (oba 9.A) za pomoc při závodech.
Šuchma Michal
Více fotek najdete ZDE
Kompletní výsledky najdete níže:
Lyžařské závody – Dívky 1. stupeň
Jméno |
Třída |
1.kolo |
2.kolo |
Výsledný čas |
Pořadí |
Kamenčáková Ester |
5.A |
35,72 |
34,46 |
1:10,18 |
1. |
Vaňková Karolína |
5.A |
37,64 |
34,39 |
1:12,03 |
2. |
Karpielová Anna |
4.A |
37,52 |
36,56 |
1:14,08 |
3. |
Vaňková Aneta |
5.A |
40,76 |
38,52 |
1:19,28 |
4. |
Janošová Karolína |
3.A |
41,62 |
37,90 |
1:19,52 |
5. |
Žáčková Adriana |
5.A |
40,88 |
39,05 |
1:19,93 |
6. |
Kovářová Zuzana |
4.A |
44,38 |
43,26 |
1:27,64 |
7. |
Slováková Blanka |
4.A |
46,14 |
45,53 |
1:31,68 |
8. |
Valíčková Natálie |
4.A |
48,10 |
44,61 |
1:32,71 |
9. |
Víchová Ema |
5.A |
49,25 |
45,75 |
1:35,00 |
10. |
Ambrůzová Dorota |
5.A |
50,42 |
45,69 |
1:36,11 |
11. |
Zichová Barbora |
5.A |
52,70 |
47,22 |
1:39,92 |
12. |
Zádrapová Nela |
4.A |
57,23 |
55,08 |
1:42,31 |
13. |
Pavlačková Andrea |
5.A |
57,23 |
55,44 |
1:42,67 |
14. |
Šimková Anežka |
5.A |
1:31,42 |
1:34,44 |
3:05,86 |
15. |
Lyžařské závody – Chlapci 1.stupeň
Jméno |
Třída |
1.kolo |
2.kolo |
Výsledný čas |
Pořadí |
Hlavička Tomáš |
5.A |
42,64 |
39,07 |
1:21,71 |
1. |
Gerža Petr |
5.A |
43,32 |
40,52 |
1:23,85 |
2. |
Repatý David |
4.A |
45,76 |
40,82 |
1:26,58 |
3. |
Psota Filip |
4.A |
45,72 |
43,37 |
1:29,09 |
4. |
Šimák Ondřej |
3.A |
48,36 |
43,82 |
1:32,18 |
5. |
Zvonek Jakub |
5.A |
50,39 |
48,98 |
1:39,37 |
6. |
Dohnal Michal |
3.A |
50,42 |
50,08 |
1:40,05 |
7. |
Bělaška Sebastian |
5.A |
53,52 |
48,09 |
1:41,61 |
8. |
Slováček Radek |
4.A |
55,78 |
50,44 |
1:46,22 |
9. |
Kamenčák Filip |
4.A |
1:06,92 |
58,80 |
2:05,72 |
10. |
Ambruz Petr |
4.A |
1:44,98 |
55,34 |
3:40,32 |
11. |
Lyžařské závody – Dívky 2.stupeň
Jméno |
Třída |
1.kolo |
2.kolo |
Výsledný čas |
Pořadí |
Kamenčáková Viktorie |
8.A |
33,75 |
31,50 |
1:05,25 |
1. |
Tománková Vendula |
7.B |
35,50 |
34,14 |
1:09,64 |
2. |
Janošíková Gabriela |
8.A |
37,24 |
35,78 |
1:13,02 |
3. |
Černobilová Natálie |
9.A |
37,80 |
36,57 |
1:14,37 |
4. |
Barcuchová Adéla |
7.B |
38,14 |
36,82 |
1:14,96 |
5. |
Kubíková Magdaléna |
9.A |
39,68 |
37,06 |
1:16,74 |
6. |
Kulíšková Natálie |
7.A |
39,07 |
38,16 |
1:17,23 |
7. |
Fojtů Viktorie |
7.A |
41,72 |
38,96 |
1:20,68 |
8. |
Mačková Viola |
7.B |
44,90 |
40,69 |
1:25,59 |
9. |
Machů Magda |
8.A |
1:14,33 |
46,30 |
2:00,63 |
10. |
Lyžařské závody – Chlapci 2.stupeň
Jméno |
Třída |
1.kolo |
2.kolo |
Výsledný čas |
Pořadí |
Opravil Pavel |
8.A |
43,66 |
41,53 |
1:25,19 |
1. |
Ochodnický David |
6.A |
49,88 |
44,25 |
1:34,13 |
2. |
Machů Josef |
7.B |
48,07 |
47,06 |
1:35,13 |
3. |