Atletický trojboj O pohár ředitele školy a turnaj ve vybíjené

25.4.2018

Atletický trojboj - O pohár ředitele školy a turnaj ve vybíjené

Ve středu 25. 4. 2018 se uskutečnilo již tradiční setkání okolních škol z Drnovic, Vysokého Pole, Slopného, a Sehradic s našimi žáky. Po krátkém seznámení s našimi žáky 5. ročníku následovala prohlídka školy a krátké zastavení v učebně hudebny, kde žákům zazpíval pěvecký sbor.

Potom jsme se přesunuli na víceúčelové hřiště, kde se oficiálně zahájilo sportovní klání. Již tradičně jsme zahájili turnajem ve vybíjené, který těsně vyhráli naši žáci, na 2. místě se umístili žáci z Vysokého Pole a Drnovic a na 3. místě žáci ze Slopného a Sehradic.

Po delší době mohl atletický trojboj proběhnout venku, kde na nás čekalo takřka letní počasí. Soutěžilo se v běhu na 60 metrů, skoku dalekém a v hodu míčkem, vše zakončila štafeta družstev.

I v této sportovní soutěži naši žáci nezklamali a v celkovém součtu bodů obsadili 1. místo, na 2. místě se umístili žáci z Vysokého Pole a Drnovic a na 3. místě žáci ze Slopného a Sehradic. Putovní pohár tak opět zůstává na naší škole.

Věříme, že si žáci sportovní dopoledne užili a těšíme se na další vzájemné setkávání.