ZŠ MŠ Újezd
ZŠ a MŠÚjezd

VSL - Atletika 2.stupeň

15.6.2017

Poslední soutěží vrámci Valašské sportovní ligy byla atletika pro 2.stupeň, která se skutečnila za krásného počasí ve Valašských Kloboukách.

Velkých úspěchů dosáhla především Viktorka Kamenčáková, která dvakrát zvítězila (hod míčkem, skok daleký) a jednou byla 2. v běhu na 60 metrů. Dalším vítězem v hodu míčkem se stal i její spolužák Kuba Kolařík. Pavel Opravil doběhl na 2. místě v běhu na 1000 metrů a předběhl dokonce i Martina Heinze, který ve stejné disciplíně ve své kategorii obsadil 3. místo. Celkově jsme v pořadí škol obsadili pěkné 4. místo a v konečném pořadí základních škol jsme obsadili 6. místo.

Naši školu reprezentovali: V.Kamenčáková, M.Machů, V.Tománková, J.Kolařík, P.Opravil, M.Matulová, A.Šerá, L.Metyšová, M.Kamenčáková, M.Heinz, A.Bláha, M.Kubíček

Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy.