ZŠ a MŠÚjezd

O pohár ředitele školy - Atletický trojboj a turnaj ve vybíjené

28.4.2016

Sportovní setkání s okolními školami

Dne 26. 4. 2016 se na naší škole uskutečnil 2. ročník putovního poháru ředitele školy. Opět nás navštívili páťáci ze ZŠ a MŠ Slopné a Vysokého Pole. Žáci z okolí se nejdříve seznámili s našimi páťáky, kteří pro ně měli přichystané hry, následovalo krátké vystoupení pěveckého sboru a poté jsme se všichni přesunuli do tělocvičny, kde jsme rozehráli utkání ve vybíjené. Po méně zdařilém loňském ročníku se letos našim žákům vedlo a vybojovali první místo. Po krátké svačině se rozjel atletický trojboj o putovní pohár. Z důvodu nepříznivého počasí se veškeré soutěže odehrávaly v tělocvičně. Soutěžilo se v T-běhu, hodu basketbalovým míčem, skokem z místa a vyvrcholením byla překážková štafeta. Všechny děti soutěžily s radostí, navzájem se povzbuzovaly a dodržovaly hru fair play. V letošním roce se našim žákům opravdu dařilo a putovní pohár, který v loňském roce vyhrály děti ze Slopného, zůstal doma v Újezdě. Jsme rádi, že se po celou dobu soutěžení nikomu nic nestalo. Děkujeme všem žákům i jejich vyučujícím za účast a doufáme, že se s mnohými budeme příští rok potkávat jako s našimi novými šesťáky.