Menu
ZŠ MŠ Újezd
ZŠ a MŠÚjezd

VSL - atletika

Ve čtvrtek 22.5.2014 se uskutečnila poslední soutěž Valašské sportovní ligy, a to atletika žáků 2.stupně.

Naši žáci opět předvedli řadu výborných výkonů. Mezi ty nejlepší patří 1.  místo v běhu na 1000 metrů, kdy jednoznačným způsobem zvítězil Přema Vaculín z 9.A, který vytvořil rekord závodů s časem těsně pod 3 minuty. Dále se dařilo Aničce Kolaříkové z 8.A, která ovládla závod ve skoku dalekém a k tomu přidala dvě druhé místa v běhu na 60 metrů a 800 metrů. Dařilo se také Martinu Váňovi z 8.A, který vyhrál běh na 60 metrů. Po  všech disciplínách jsme nakonec obsadili celkové 4. místo.