ZŠ a MŠÚjezd

Vítězství Dorotky Víchové

Velmi rádi uveřejníme dopis, který obdržela naše škola.

Dobrý den pane řediteli,

dovoluji si Vám oznámit, že žákyně Vaší školy, Dorotka Víchová ze VI.B, vybojovala dne 7.6. 2014 na Mistrovství České republiky v šermu, které proběhlo v Brně, titul Mistr České republiky v šermu fleretem, kategorie mladší žačky. Zároveň dopomohla svým bezchybným výkonem v soutěži družstev v šermu fleretem, k bronzové medaili a v celkovém hodnocení Českého poháru, obsadila druhé místo.
Pro zlínský sportovní šerm, je to velká událost, protože poslední mistrovský titul pro Zlín, byl vybojován v roce 2003.
Dorotčin sportovní výkon je o to cennější, vzhledem ke skutečnosti, že Dorotka šermuje teprve dva roky a kromě svých dalších aktivit v rámci školy, musí z Vaší obce dojíždět 2x týdně na trénink do Zlína.
Prosím o zveřejnění této žhavé aktuality ve Vaší škole, neboť Dorotka si to svým celkovým vystupováním, skromností a obětavostí pro sportovní šerm, určitě zaslouží.

Možná, že po tomto zveřejnění se ve Vaší škole najdou další noví Mistři České republiky v šermu.

Vážený pane řediteli, děkuji předem za Vaše pochopení a vstřícnost.