Menu
ZŠ MŠ Újezd
ZŠ a MŠÚjezd

VSL - Odbíjená

Dne 4.4.2013 se naše děvčata zúčastnila turnaje v odbíjené, které tradičně hostila ZŠ Brumov-Bylnice.

Holky potrénovaly, a tak jsme vyrazili poměřit své dovednosti s okolními školami. Hned v prvním zápase jsme narazili na domácí favoritky, se kterými jsme sice první set hladce prohráli, ale druhý set k úžasu všech jsme jen nejtěsnějším rozdílem prohráli. V důležitém druhém utkání jsme si nakonec hladce poradili 2:0 na sety s Vlachovicemi, třetí zápas měl rozhodnout o tom, kdo bude hrát o 3. místo celkově. Soupeřkami nám byla ZŠ Slavičín, v  infarktové koncovce 1. setu se na nás naposledy usmálo štěstí a otočili jsme nepříznivý stav z 16:21 na 26:24, bohužel druhý set se nám už tak nedařilo a prohráli jsme jej 17:25, a tak méně uhraných bodů ve  vzájemném zápase rozhodlo o tom, že budeme hrát o 5.-6. místo.

Zde jsme narazili na ZŠ Nedašov,zápas jsme nezvládli a prohráli jsme 0:2 na sety, i když nám k celkové výhře chyběl jediný bod....Holky zanechaly v  Brumově velmi dobrý dojem a proto si zaslouží pochvalu za dobrou reprezentaci školy.