Menu
ZŠ MŠ Újezd
ZŠ a MŠÚjezd

Lyžařské závody - Valašská liga

Dne 2.3. proběhly na lyžařském vleku v Újezdě lyžařské závody vrámci Valašské sportovní ligy. Výhodu domácí sjezdovky naši žáci využili dokonale.

Skvělé druhé místo v kategorii žákyň obsadila Valerie Jurčíková z 8.A, které vítězství uniklo pouze o necelé 2 desetiny sekundy.

Rovněž druhá naše závodnice Anička Kolaříková ze 6.A obsadila skvělé 5. místo v konkurenci 16 závodnic z celého okolí.

Ani kluci nezklamali. Filip Martinek ze 7.A obsadil nepopulární 4. místo a Jan Škrabola ze 7.A předvedl velmi slušný výkon, který mu vynesl 9. místo.

Po součtu všech umístění obsadila naše škola svělé 2. místo.

Tímto bych chtěl poděkovat žákům za dobrou reprezentaci školy, Mas Ploštině za  podporu této akce a také obsluze vleku za pěkně strávené dopoledne na  lyžařském svahu v Újezdě.