ZŠ MŠ Újezd
ZŠ a MŠÚjezd

Atletika

Atletika

Dne 19.5. se konalo předposlední kolo Valašské sportovní ligy tentokráte v atletice.

Ve velmi silné konkurenci se naši mladí atletici vůbec neztratili. Naší neúspěšnější sportovkyní se stala Bára Černobilová (9.A), která s přehledem vyhrála běh na 60 metrů a ve skoku dalekém obsadila 3. místo.

Mezi další naše úspěšné sportovce se zařadil Daniel Ambruz (6.A), který obsadil krásné 2. místo v hodu míčkem.

Vendula Machů (7.A) si doběhla v běhu na 60 m pro dělené 3. místo, její výkon zopakoval i Tomáš Martinka (7.A).

Celkově naše škola obsadila konečné 7.  místo v pořadí škol s minimální ztrátou na ostatní školy... Chtěl bych poděkovat všem závodníkům za předvedené výkony, které jsou příslibem ještě lepších výsledků v budoucnosti.