ZŠ MŠ Újezd
ZŠ a MŠÚjezd

COCA – COLA školský pohár

COCA – COLA ŠKOLSKÝ POHÁR

Také v letošním školním roce jsme se přihlásili do stále populárnějšího celorepublikového turnaje v kopané žáků nazvaný CCŠP (Coca – Cola školský pohár).

Tento rok se turnaje zúčastní 1155 školních týmů a asi 18500 fotbalistů.

Přihlášená družstva byla rozlosována do předkola a vítězové postupovali do 56 skupin prvního kola, které bylo rozlosováno podle regionálního hlediska.

Naše družstvo muselo absolvovat 8.4.2009 předkolo, ve kterém jsme na domácím hřišti vysoko porazili družstvo ZŠ Vlachovice rekordním výsledkem 15:0.

Jako vítězové jsme postoupili do 1. celostátního kola, které uspořádala ZŠ Valašská Polanka dne 18.4.2009. Dalšími účastníky byly družstva ZŠ Nedašov a ZŠ Francova Lhota. Zde se našim chlapcům již tolik nevedlo a po výsledcích 0:2 s Nedašovem, 1:2 s Valašskou Polankou a 1:1 s Francovou Lhotou jsme obsadili konečné 4. místo. Našim chlapcům nemůžu upřít snahu, nasazení, vůli po vítězství, avšak doplatili na slabinu celého našeho fotbalu a to je střílení gólů. Co je nám platná herní převaha v poli, když o vítězi rozhodují vstřelené góly a těch jsme dali málo. Přesto chci chlapcům poděkovat za předvedené výkony , slušné vystupování na hřišti i mimo hřiště a popřát jim do budoucna v jejich fotbalové horečce mnoho sportovních úspěchů.