Vybavení školních dílen na ZŠ a MŠ Újezd

Schválen projekt "Vybavení školních dílen na ZŠ a MŠ Újezd"

Po dohodě s OÚ Újezd byla dne 12. 9. 2019 v rámci výzvy Fondu Zlínského kraje programu MaS05-19 „PODPORA VYBAVENÍ DÍLEN V ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH“ podána žádost projektu s názvem „Vybavení školních dílen na ZŠ a MŠ Újezd“. Škola je sice dostatečně vybavena nářadím a dřevěnými pracovními stoly, trochu se ale pozapomnělo na uložení nářadí a vybavení místnosti pro teoretickou výuku. Žádost byla přijata a zaevidována pod registračním číslem MaS05-19/019. Rozhodnutím Rady Zlínského kraje ze dne 14. října 2019, usnesení č. 0782/R25/19, bylo škole oznámeno, že jí byla poskytnuta dotace ve výši 105 000,- Kč, což znamená 70,00 % celkových způsobilých výdajů projektu. O zbývajících 30%, tzn. částku 45 000,- Kč, požádala škola svého zřizovatele, tzn. Obec Újezd. Finanční prostředky budou podle projektu použity na pořízení pracovních stolů a židlí do učebny teoretické přípravy, kovových skříní a závěsného programu pro uložení nářadí pro technické činnosti. Školní dílny na ZŠ a MŠ Újezd by tím pádem měly být kompletně vybaveny pro práci žáků se dřevem, kovy i plasty.

Datum vložení: 13. 11. 2019 8:23
Datum poslední aktualizace: 14. 3. 2024 14:01