ZŠ MŠ Újezd
ZŠ a MŠÚjezd

Atletický trojboj, turnaj ve vybíjené, návštěva okolních škol

V úterý 14.4.2015 nás na naší škole přijeli navštívit žáci 4. a 5. tříd dvou okolních škol, a to ze ZŠ a MŠ SlopnéZŠ a MŠ Vysoké Pole. Žáci si nejprve prohlédli vybavení jednotlivých učeben a seznámili se svými vrstevníky z naší školy.

Následně proběhl 1.ročník sportovního dopoledne. Nejprve proběhl turnaj ve vybíjené mezi těmito školami. Turnaj byl velice vyrovnaný, ale nakonec se z vítězství radovali žáci z Vysokého Pole.

Po turnaji ve vybíjené proběhl atletický trojboj - O pohár ředitele školy, ve kterém žáci soutěžili ve třech disciplínách (60 m, skok daleký, hod míčkem) a vyvrcholením byl závod štafet (4x 150m). Svým umístěním v jednotlivých disciplínách pomáhali žáci své škole k vítězství v tomto trojboji. Nakonec nejlépe zdatné závodníky měla ZŠ a MŠ Slopné, která také vyhrála putovní pohár ředitele školy.

Věříme, že se tato akce stane tradicí a prohloubí se tak spolupráce s okolními školami.

Datum vložení: 20. 4. 2015 8:00
Datum poslední aktualizace: 8. 12. 2015 8:51
Autor: Správce Webu