Doučování žáků škol

Národní plán obnovy

Národní plán doučování

Pandemie COVID -19 zasahuje do režimu vzdělávání na českých školách již bezmála dva roky. Výluka prezenční výuky nejen že negativně zasáhla do dosavadních studijních návyků a vzdělávání všech žáků, ale zvýšila rozdíly mezi jednotlivými žáky, zatímco jedněm prospěla nebo je alespoň příliš nezasáhla, u jiných se vzdělávací výsledky zhoršily.

Národní plán doučování je tedy určen především pro žáky ohrožené školním neúspěchem.

Další informace viz dokument.

Na naší škole je v letošním roce 9 skupin doučování. Skupiny jsou zaměřeny především na výuku českého jazyka a matematiky. V 9. ročníku jsou 2 skupiny zaměřené na přípravu žáků na přijímací zkoušky. Doučování vedou zkušení pedagogové. Na 1. stupni to jsou třídní učitelky dané třídy a na 2. stupni vyučující českého jazyka a matematiky.

Doučování

Vytvořeno: 3. 2. 2022