Navigace

Obsah

Změny ve výuce od 1. 3. 2021

Typ: ostatní
Informace o změnách ve vzdělávání od 1. 3. 2021

Vážení rodiče,
od pondělí 1. 3. 2021, s účinností ode dne 27. února 2021, vláda omezuje provoz základních škol zřízených podle školského zákona a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání. Toto ustanovení se vztahuje i na dříve uvolněnou 1. a 2. třídu. Zároveň se omezuje činnost školní družiny a mateřské školy. Činnost školní jídelny není v dokumentu zmiňována, ale předpokládám, že z provozních důvodů není možné vařit pro několik málo dětí, které při distanční výuce jídelnu navštěvovaly.

Pro naši školu to znamená, že od pondělí 1. 3. 2021 přechází všechny třídy na distanční výuku, školní družina i mateřská škola budou uzavřeny. Oba dokumenty – usnesení vládyinformace MŠMT jsou přiloženy jako příloha.

                                                                                                                 Mgr. Aleš Kozubík

                                                                                                                        ředitel školy

Usnesení vlády zde

Informace MŠMT zde


Přílohy

Vytvořeno: 27. 2. 2021
Poslední aktualizace: 27. 2. 2021 15:53
Autor: Správce Webu