Navigace

Obsah

Změny ve veřejné dopravě od 15. 12. 2019

Typ: ostatní
Změny ve veřejné dopravě od 15. 12. 2019

Vážení rodiče, od 15. 12. 2019 dochází ke změně ve veřejné dopravě, která se týká a i našich dojíždějících žáků.

Zde je odkaz z webových stránek OÚ v Újezdě, kde naleznete informace týkající se nové dopravní společnosti.

https://www.ujezdvk.com/assets/File.ashx?id_org=17369&id_dokumenty=1896

Našich žáků se týká především tento odstavec.

Jak to bude s platností tzv. elektronických peněženek v autobusech?

U všech dopravců kromě Arrivy zůstanou v platnosti stávající čipové karty – elektronické peněženky. Společnost Arriva, která bude obsluhovat oblast Valašskokloboucka, bude mít své vlastní čipové karty, které budou akceptovány pouze u tohoto dopravce. Výdejní místa těchto čipových karet budou nejpozději od 15. 12. 2019 zřízena v Městském informačním centru ve Slavičíně a na vlakovém nádraží v Luhačovicích (na pokladně dopravce Arriva). Aktuálně se také projednává možnost výdejního místa ve Valašských Kloboukách. Čipové karty dopravce Arriva bude možné dobíjet na kontaktních místech, v každém autobusu Arrivy, případně přes e-shop.

 

                                                                                                                                 Mgr. Eva Janošová, zástupce školy

 

 

 


Vytvořeno: 16. 12. 2019
Poslední aktualizace: 16. 12. 2019 11:38
Autor: Mgr Eva Janošová