Navigace

Obsah

Změna pravidel domácího vzdělávání přes Edu Page

Typ: ostatní
Změna pravidel domácího vzdělávání po připomínkách rodičů

Vážení rodiče,
situace s karanténou a další nárůst onemocnění v rámci ČR ukazuje, že do běžného režimu výuky se asi brzy nedostaneme. Systém komunikace EduPage není samozřejmě všemohoucí, ale dá se využívat k základní komunikaci s žáky, rodiči i pedagogy. Oceňujeme zpětnou vazbu od vás rodičů a snažíme se výuku podle těchto připomínek upravit. Podle pokynů vydaných ředitelem školy by pro příště měly být úkoly zadávány:

- většinou dopoledne, v odpoledních hodinách výjimečně
- na zpracování úkolů bude větší časový prostor
- úkoly nebudou omezovány časem, např. do 12.00
- ne u všech úkolů bude požadována fotografie vypracování /pokud žák není schopen doložit úkol fotografií, přiloží odpověď, že bylo splněno a doloží později/.


Systém EduPage je velmi široký, všichni se s ním učíme pracovat, buďte prosím trpěliví a shovívaví. Případné komunikační problémy řešte s třídním učitelem, popřípadě s ředitelem přes chat programu, nebo přes e-mailovou poštu reditel@zsujezd.cz. Sledujte prosím webové stránky školy, kde budou postupně zveřejňovány další materiály pro samostatnou domácí výuku.


Mgr. Aleš Kozubík


Vytvořeno: 16. 3. 2020
Poslední aktualizace: 16. 3. 2020 11:42
Autor: Správce Webu