Navigace

Obsah

Výuka od 4. 1. 2021

Typ: ostatní
Přechod na distanční výuku od 4. 1. 2021

Vážení rodiče,

dle nařízení vlády je od 4. 1. 2021 povolena výuka prezenční formou pouze u žáků 1. a 2. třídy. Ostatní žáci 3. až 9. tříd mají povinné vzdělávání distančním způsobem.
Ranní i odpolední družina bude v běžném provozu jen pro žáky 1. a 2. třídy.
Školní jídelna pro žáky 1. a 2. třídy bude v normálním provozu, pro ostatní žáky je možnost odebírat si obědy do vlastních jídlonosičů v čase od 11.00 do 11.30. Konzumace obědů v jídelně pro tyto žáky není možná.

Provoz mateřské školy nebude omezen.


Upozorňujeme rodiče a žáky, že distanční výuka je povinná, z online hodin musí být žáci omlouváni zákonným zástupcem buď přes třídního učitele, nebo přímo přes vyučujícího dané hodiny. Žáci se neomlouvají z online hodin sami. Žáci jsou povinni plnit úkoly přes EduPage a odevzdávat je včas. Úkoly z výchov budou zadávány 1x za 14 dnů.

Jelikož jsou ministerstvem povoleny konzultace jeden na jednoho (žák a vyučující), rozhodli jsme se zavést konzultační den. Tento den bude vždy v pondělí od 8.00 do 12.00 hodin. Konzultace budou mít všichni vyučující druhého stupně a třídní učitelky z 3., 4. a 5. třídy.
Konzultace budou po půl hodinách a žáci se na ně mohou přihlašovat přes rezervaci v EduPage.  Každý vyučující odešle dané třídě návrh a žáci se mohou zapsat. Pokud je políčko červené, je již čas obsazen jiným žákem. Podrobný popis zašle všem rodičům a žákům paní učitelka Mgr. Milena Zádrapová. Rezervace se spustí zítra, tj. 5.1. od 8.00 hodin. První konzultační pondělí bude 11.1. 2021. Toto pondělí si již vyučující některé žáky, kteří mají výukové problémy, zarezervovali dopředu, pokud však žáci o hodiny nemají zájem, mohou se odhlásit a ponechat místo někomu, kdo zájem má. Tento den si mohou žáci zvolit konzultace z několika předmětů, pokud bude mít vyučující volno. Dále platí možnost konzultací online přes Teams. Je to vždy na domluvě s daným vyučujícím. Prosíme všechny rodiče, aby stále sledovali webové stránky školy, zprávy přes EduPage, podepisovali všechny známky i poznámky v elektronické žákovské knížce a nebáli se na cokoliv zeptat.
Případné dotazy rádi zodpovíme v pracovní dny na telefonním čísle 577 005 650, 577 005 651, 577 005 652.

                                                                                                                          Mgr. Aleš Kozubík

                                                                                                                                 ředitel školy

 

Informace MŠMT k distanční výuce zde 


Příloha

Vytvořeno: 30. 12. 2020
Poslední aktualizace: 4. 1. 2021 13:17
Autor: Správce Webu