Navigace

Obsah

Výsledky měření meteorologické stanice

Typ: ostatní
Výsledky měření meteorologické stanice  1Výsledky měření meteorologické stanice za měsíc květen

 

Jak už je zmíněno v článku, který je umístěn na jiném místě této stránky, byla na škoní budovu umístěna automatická meteorologická stanice. Je umístěna na střeše školní tělocvičny a zaznamenává celou škálu důležitých údajů o počasí. Za zmínění stojí především srážky, které za minulý měsíc dosáhly 145,3 mm. Na základní aktuální údaje se dostanete také kliknutím na obrázek stanice, který je v pravém dolním rohu úvodní webové stránky školy. Podrobnější údaje o počasí je možné získat až po přihlášení na stránkách Weathercloud.

                                                                                                                                                      Mgr. Aleš Kozubík

                                                                                                                                                      ředitel školy

 


Vytvořeno: 4. 6. 2019
Poslední aktualizace: 5. 6. 2019 10:47
Autor: Správce Webu