Menu
ZŠ MŠ Újezd
ZŠ a MŠÚjezd

Úspěch našeho žáka

Úspěch našeho žáka 1

Filip Račák 7.A

Úspěchy mladého stolního tenisty.

Naše škola by se chtěla pochlubit velkým úspěchem našeho žáka Filipa Račáka ze třídy 7. A. Filip je velmi nadějným hráčem stolního tenisu a v minulém týdnu se zúčastnil závěrečného mezinárodního kempu EUROTALENTS v Otočci ve Slovinsku. Podrobnosti najdetete na fotografii, kde se vám Filip sám představuje. Přejeme mu další sportovní úspěchy a jsme rádi, že máme na škole takové talenty.

                                                                                    Mgr. Eva Janošová, ředitelka školy

Datum vložení: 25. 10. 2022 10:49
Datum poslední aktualizace: 25. 10. 2022 10:58
Autor: Mgr. Eva Janošová

Základní škola

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Překlad (translations)

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Video

ZŠ A MŠ ÚJEZD JE SOUČÁSTÍ SÍTĚ EDUROAM

Eduroam

Meteorologická stanice ZŠ Újezd

Meteostanice