Navigace

Obsah

Umělecká řemesla na naší škole

Typ: ostatní
Umělecká řemesla

Umělecká řemesla na naší škole

V pondělí 7. 10. 2019 navštívila naši školu Střední odborná škola Luhačovice. Pedagogové a studenti předvedli našim žákům devátého i osmého ročníku umělecké obory, které se na jejich škole vyučují. Předvedly se nám obory Design a tvorba keramiky, Design a zpracování dřeva a Design a zpracování kovů. Naši žáci si mohli na vlastní kůži vyzkoušet práci na hrnčířském kruhu, práci se dřevem i práci kovářskou. I když si naši žáci umělecké obory volí jen výjimečně, snad byla ukázka těchto oborů příjemný zpestřením pondělního odpoledne.

Chtěla bych tímto poděkovat všem pedagogům a studentů SOŠ Luhačovice za jejich trpělivý přístup a panu řediteli A. Kozubíkovi, panu učiteli M. Šuchmovi a panu M. Onderkovi za pomoc s organizací.

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.                                                                                                                             

                                                                                                                                       Mgr. Eva Janošová, výchovný poradce

 


Vytvořeno: 9. 10. 2019
Poslední aktualizace: 9. 10. 2019 08:45
Autor: Mgr Eva Janošová