Menu
ZŠ MŠ Újezd
ZŠ a MŠÚjezd

Účast v literární soutěži Rosteme s knihou

Účast v literární soutěži Rosteme s knihou 1

kampaň na podporu četby knih

Během měsíce dubna se mohli žáci zapojit do soutěže Rosteme s knihou, kde bylo podmínkou napsat práci na téma: V koho nebo v co bych se chtěl proměnit? Této soutěže se zúčasnili: Anna Machů (6.B), Karolína Plšková (8.B), Kateřina Miklasová (8.B), Tereza Hofschneiderová (8.B), Kamila Drgová (8.B) a Nataniel Vojnovský (8.B). Vyhlášení oceněných proběhlo dnes, 24.5. 2024. Naši žáci sice nebyli mezi desítkou oceněných, ale touto cestou bychom jim chtěli poděkovat za účast a zájem o literární tvorbu. 

Datum vložení: 24. 5. 2024 13:14
Datum poslední aktualizace: 24. 5. 2024 13:30
Autor: Mgr. Lenka Ovesná

Základní škola

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Překlad (translations)

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

DSC04080

Video

ZŠ A MŠ ÚJEZD JE SOUČÁSTÍ SÍTĚ EDUROAM

Eduroam

Meteorologická stanice ZŠ Újezd

Meteostanice