Navigace

Obsah

Spaní ve škole

Typ: ostatní
Spaní ve škole, 9. B

Koncem loňského školního roku přišli školáci díky koronavirové epidemii mimo jiné i o školní výlety. Proto jsme si ještě před odchodem na prázdniny s loňskými osmáky slíbili, že hned, jak to půjde, si to vynahradíme a uspořádáme spaní ve škole.

A tak se ve čtvrtek 30. 9. 2021 před školou sešli chlapci a dívky 9. B, v rukou měli kufry, karimatky, spacáky a velké zásoby jídla a natěšení si šli společně nachystat nocleh ve třídě k přespání.

Program jsme měli nabitý. Poté, co jsme si nachystali místo na spaní, jsme vyrazili do kuchyně a vrhli jsme se na přípravu večeře. Na menu byl těstovinový salát a palačinky. Při vaření jsme si zazpívali a nechybělo ani tancování. Potom jsme si v tělocvičně zahráli florbal, volejbal aj. Nechyběla ani noční hra na schovávanou nebo prohlídka školního sklepení. A jako poslední bod programu bylo promítání filmu před spaním.

V pátek ráno jsme uklidili třídu, posnídali a přichystali se na vyučování. Akci jsme si všichni užili a věřím, že budeme na společně prožité chvíle dlouho vzpomínat.

Děkuji dětem za skvělou atmosféru, paní zástupkyni Evě Janošové za pomoc s přípravou a organizací celého večera, paní učitelce Lence Repaté za hudební překvapení a rodičům za přípravu občerstvení.

Více fotografií zde.

 

Mgr. Kristýna Kaplanová

 


Vytvořeno: 5. 10. 2021
Poslední aktualizace: 5. 10. 2021 08:33
Autor: Mgr. Kristýna Kaplanová