Menu
ZŠ MŠ Újezd
ZŠ a MŠÚjezd

Školní projekty Ovoce a zelenina do škol / mléko do škol

Ovoce do škol

rok 2022

 ŠKOLNÍ PROJEKTY Ovoce a zelenina do škol (OZdŠ) a Mléko do škol (MDŠ)

Ve školních projektech došlo k významným změnám. Ministerstvo zemědělství výrazným způsobem snížilo dotace na oba projekty a omezilo cílovou skupinu pouze na žáky prvního stupně včetně přípravných tříd. 

Minimální počet dodávek je jedna za kalendářní měsíc v každém projektu - u školního projektu Mléko do škol jsou povinné 2 porce konzumního mléka za celý školní rok, ostatní mohou být jiné druhy (sýry, jogurty, apod.). 

 

Ovoce do škol

Datum vložení: 8. 9. 2022 10:45
Datum poslední aktualizace: 8. 9. 2022 10:48
Autor: Mgr. Michal Šuchma

Základní škola

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Překlad (translations)

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

DSC_0230

Video

ZŠ A MŠ ÚJEZD JE SOUČÁSTÍ SÍTĚ EDUROAM

Eduroam

Meteorologická stanice ZŠ Újezd

Meteostanice