Školní kuchyně zůstává mimo provoz

Ve školní jídelně na ZŠ a MŠ Újezd se nevaří

Ředitelství ZŠ a MŠ Újezd oznamuje rodičům a žákům, že z důvodu vysoké nemocnosti bude i nadále  provoz školní jídelny omezen. Přes veškeré úsilí se nám zatím nepodařilo zajistit zástup za 3 chybějící zaměstnance.  V tyto dny budou poskytnuty obědy a svačiny pouze dětem navštěvujícím mateřskou školu. Žádáme rodiče, aby na tyto dny zajistili pro své děti odpovídající svačinu.

Zároveň oznamujeme, že přijmeme kuchařku na zástup. Předpokládaná doba zástupu je květen a červen.

Informace na telefonním čísle 577 005 651

Vytvořeno: 10. 5. 2019