Navigace

Obsah

Poděkování sponzorům

Typ: ostatní
Poděkování sponzorům za věcné dary na Ples SRPŠ

   Ředitelství ZŠ a MŠ Újezd touto cestou děkuje všem sponzorům, kteří věcnými cenami podpořili tombolu na Plese SRPŠ. Tradiční ples se konal v místním kulturním domě dne 16. 2. 2019 a byl v pořadí již 54. Na ten letošní se do tomboly sešel rekordní počet věcných cen a darů, celkem 127. Děkujeme!

   Velké poděkování si zaslouží také firmy SumiRiko AVS Czech Drnovice, Frykaso Újezd a MV Kovo Újezd, za zakoupení vybavení školních dílen a materiální pomoci při zajišťování výuky technických činností a pěstitelství. Seznam všech sponzorů Plesu SRPŠ 2019 je na stránce:

Základní škola →Sdružení rodičů a přátel školy →Poděkování

                                                                                                                               Mgr. Aleš Kozubík, ředitel školy


Vytvořeno: 14. 3. 2019
Poslední aktualizace: 14. 3. 2019 12:35
Autor: Správce Webu