Navigace

Obsah

Omezení provozu školní jídelny na ZŠ a MŠ Újezd

Typ: ostatní
Školní jídelna 9. a 10. 5. 2019 nevaří.

 

Ředitelství ZŠ a MŠ Újezd oznamuje rodičům a žákům, že z důvodu vysoké nemocnosti bude ve dnech 9. a 10. 5. 2019 provoz školní jídelny omezen. Přes veškeré úsilí se nepodařilo zajistit zástup za chybějící zaměstnance.  V tyto dny budou poskytnuty obědy a svačiny pouze dětem navštěvujícím mateřskou školu. Žádáme rodiče, aby na tyto dny zajistili pro své děti odpovídající svačinu.

 

                                                                                                                                    Mgr. Aleš Kozubík

                                                                                                                                         ředitel školy


Vytvořeno: 7. 5. 2019
Poslední aktualizace: 7. 5. 2019 14:14
Autor: Správce Webu