Obnovení úplného provozu školní jídelny

Od pondělí 3. 6. 2019 zahajuje provoz školní jídelna pro všechny žáky školy.

Ředitelství ZŠ a MŠ Újezd oznamuje rodičům i žákům, že po třítýdenní přestávce začíná vařit školní kuchyně pro všechny žáky školy. Oběd na pondělí si žáci mohou přihlásit pomocí terminálu umístěného před školní jídelnou nebo pomocí webové aplikace iCanteen. Do původní podoby se vrací i mimořádně upravený rozvrh hodin, kdy byla zrušena obědová přestávka a přespolním žákům byl umožněn odchod na autobusy odjíždějící od školy.

Vytvořeno: 31. 5. 2019
Poslední aktualizace: 31. 5. 2019 08:06