Navigace

Obsah

Obnovení úplného provozu školní jídelny

Typ: ostatní
Od pondělí 3. 6. 2019 zahajuje provoz školní jídelna pro všechny žáky školy.

 

Ředitelství ZŠ a MŠ Újezd oznamuje rodičům i žákům, že po třítýdenní přestávce začíná vařit školní kuchyně pro všechny žáky školy. Oběd na pondělí si žáci mohou přihlásit pomocí terminálu umístěného před školní jídelnou nebo pomocí webové aplikace iCanteen. Do původní podoby se vrací i mimořádně upravený rozvrh hodin, kdy byla zrušena obědová přestávka a přespolním žákům byl umožněn odchod na autobusy odjíždějící od školy.

                                                                                                                                          Mgr. Aleš Kozubík

                                                                                                                                                  ředitel školy


Vytvořeno: 31. 5. 2019
Poslední aktualizace: 31. 5. 2019 08:06
Autor: Správce Webu