Navigace

Obsah

Nové tablety na ZŠ a MŠ Újezd

Typ: ostatní
Finanční prostředky z projektu ŠABLONY II byly použity na nákup tabletů

 

Vybavení ZŠ a MŠ Újezd novými tablety.


V rámci výzvy ŠABLONY II byl naší škole schválen projekt „Zvýšení kvality vzdělávání na ZŠ a MŠ Újezd“ s výší dotace 1 408 338,00 Kč, z toho 836 639,- Kč pro základní školu, 419 557,- Kč pro mateřskou školu a 152 142,- Kč pro školní družinu. Přednostně jsou finanční prostředky určeny na personální podporu, školení a vybavení učebními pomůckami. Ze zbývajících prostředků byla pořízena druhá počítačová učebna. Naše jazyková učebna byla vybavena 20 ks notebooků s dotykovou obrazovkou. Výhodou vybrané dodávky jsou i přenosné boxy na dobíjení, takže počítače jsou neustále připraveny k použití. Notebooky i programové vybavení jsou určeny především pro mladší žáky, takže nedochází k blokování velké počítačové učebny. Obdobně byla vybavena i třída starších dětí mateřské školy, konkrétně 10 tablety, které tak doplní třídu vybavenou velkým dotykovým panelem. Zbývající finanční prostředky budou použity na nákup učebních pomůcek, které by si škola z běžného rozpočtu dovolit nemohla.

                                                                                                                                                                 Mgr. Aleš Kozubík


Vytvořeno: 2. 12. 2019
Poslední aktualizace: 2. 12. 2019 08:56
Autor: Správce Webu