Navigace

Obsah

Nástup žáků 1. a 2. třídy

Typ: ostatní
Obnovení školního provozu pro 1. a 2. třídu

Vážení rodiče,

od 18. listopadu umožnila vláda nástup dětí prvního a druhého ročníku do škol. S nástupem však souvisí i větší protiepidemiologická opatření, která musí škola dodržet. Z důvodu zachování homogenních skupin, nebude prozatím ranní družina. Žáci přicházejí do školy až 7.30, po desinfekci rukou odchází do šaten a poté ihned do tříd. Je nařízeno, aby žáci během vyučování, o přestávkách i v družině používali roušky. Žáci budou mít na den nejméně dvě roušky, nejlépe z nějakého příjemného bavlněného materiálu. Roušku si mohou sundat při svačení a obědu v jídelně. Jestliže je dítě diagnostikováno jako astmatik, přinesou rodiče potvrzení od lékaře, že toto dítě nemusí nosit roušku. Bude však muset dodržovat rozestupy mezi ostatními dětmi. Ve třídě se bude častěji větrat. Nadále je zakázán tělocvik ve vnitřních prostorách, děti budou moci chodit pouze na procházku a je zakázán i zpěv. Žáci 1. třídy budou mít ŠD tak, jak jsou zvyklí. Družinu povede paní učitelka Marie Drgová a družina bude fungovat do 15.45. Druháci budou mít v družině paní asistentku Ivu Jurčíkovou a paní učitelku Mgr. Sabinu Šiškovou. Tato družina bude prozatím do 15.00 hodin (výjimky budeme řešit individuálně po domluvě).

Na oběd budou chodit žáci 1. třídy po 4. vyučovací hodině v 11.30 a žáci druhé třídy v průběhu 5. vyučovací hodiny, tj. v 11.50.

Kdo z rodičů má o obědy zájem, může už dětem předem oběd narazit.

Zároveň žádáme rodiče, aby napsali třídním učitelkám, kdo má zájem o družinu.

Výuka náboženství zatím probíhat nebude.

Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. čísle 577 005 650, 577 005 652

Mgr. Eva Janošová, zástupce ředitele školy.


Vytvořeno: 13. 11. 2020
Poslední aktualizace: 13. 11. 2020 12:39
Autor: Mgr Eva Janošová