Navigace

Obsah

Mikuláš ve škole

Typ: ostatní
Mikuláš ve škole 14. 12. 2020

I když není současná doba nakloněná k jakýmkoliv kulturním akcím, tradice by se měly dodržovat. Proto naši školu dnes navšívil Mikuláš, čert a anděl. Museli se však obejít bez své velké družiny, kterou každoročně na naší škole tvořili žáci 9. ročníku. Děti na 1. stupni byly však rády, že na ně Mikuláš nezapomněl a obdařil je malými dárečky. Další překvapení čekalo na všechny děti ve školní jídelně, kde se z našich paní kuchařek staly na chvíli čertice. Mohli jsme tak na chvíli zapomenout na dobu zákazů a změn a snad se nám podařilo pomalu vplout do adventního času.

                                                                                                                                                              Mgr. Eva Janošová


Vytvořeno: 4. 12. 2020
Poslední aktualizace: 4. 12. 2020 13:09
Autor: Mgr Eva Janošová