Lyžařský výcvikový kurz pro 4. a 5. ročník

LVK 4.,5. ročník

Místo konání: lyžařský areál v Újezdě

Datum konání: úterý 3. 2. – čtvrtek 6. 2. 2020

Předběžná cena: 700,- Kč  vlek a doprava

Pokud se dítě LVK nezúčastní, bude mu částka vrácena v plné výši.

V pátek 7. 2. 2020 se uskuteční lyžařské závody naší školy, kterých se mohou žáci také zúčastnit.

Nutné vybavení: lyže s funkčním bezpečnostním vázáním, lyžařské

boty a hole, přilba!, kartička pojišťovny (stačí kopie)

svačinu a pití na celé dopoledne (v chatě je možnost zakoupit si občerstvení)

Doporučujeme: odborné seřízení bezpečnostního vázání, škola na sebe nebere odpovědnost za úraz vzniklý špatným seřízením vázání (není nutné potvrzení ze servisu)

Posílám základní informace o dopravě.

Zahájení kurzu bude vždy 7.30 u školy (děti z Loučky již zůstávají v autobuse), odkud nás autobus Arriva vyveze na svah. Tam se rozcvičíme. Ukončení kurzu pro daný den bude mezi 12.00-12.15 hodin, žáci pak mohou jít na oběd do školní jídelny tak, jak jsou zvyklí.

Po obědě odchází domů nebo do družiny. Lyže se v pondělí vyvezou do chaty a žáci si je tam mohou po dobu kurzu uschovat. Boty a přilby budeme svážet dolů a uloží se ve škole. Je nutné mít na boty nějaký batoh či tašku. Pokud byste chtěli dítě ráno vyvézt na svah sami, jeďte prosím až kolem 8.15, abyste se nepotkali s autobusem.

Odjezd i příjezd zůstává stejný i na pátek.

Případné dotazy zodpovíme na telefonních číslech 577 005 652, 577 005 668, 605054405

Mgr. Eva Janošová, vedoucí LVK

Vytvořeno: 28. 1. 2020