Navigace

Obsah

Logická olympiáda

Typ: ostatní
Logická olympiáda 2říjen 2021

V říjnu proběhla na naší škole Logická olympiáda. Tuto soutěž pořádá společenská organizace Mensa České republiky, což je sdružení nadprůměrně inteligentních lidí. Celá soutěž je založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. 

 

Na prvních třech místech se umístila tato děvčata:

 

1. místo   Sucháčková Kateřina   9. A

2. místo   Plášková Lucie   6. B

3. místo   Víchová Ema   9. A

 

Další pořadí je v přiložené tabulce.

Všem zúčastněným děkuji a přeji hodně úspěchů v dalších soutěžích.

 

Mgr. Milena Zádrapová


Vytvořeno: 1. 11. 2021
Poslední aktualizace: 2. 11. 2021 10:49
Autor: Mgr. Milena Zádrapová