Navigace

Obsah

Hudební výchova

Typ: ostatní
HV distančně

Distanční výuka už trvá dlouho po všech stránkách. Jsou unaveny děti, rodiče i učitelé. Ti se snaží výuku dětem různě zpestřit, aby žáky alespoň trošku namotivovali. Veškeré výchovy učime na naší škole v omezeném režimu, aby nebyly děti příliš přetěžovány. I když spousta dětí by už určitě ráda cvičila, kreslila či zpívala. Proto jsem zadala žákům 8.B a 9. ročníku natočit video do HV. Mohli zpívat, tančit, hrát na hudební nástroj, rytmizovat, prostě bylo jenom na nich, co natočí. Někteří jsou skvělí hudebníci, někteří se nestydí zatančit a ti, kteří se báli, natočili jenom zvuk. Z jednotlivých videí jsem vytvořila krátký mix za každou třídu. Musíte omluvit u některých kvalitu zvuku a obrazu(nejsme profíci).  Ale snad vás jednotlivá videa pobaví a namotivují žáky, kteří se nezapojili, k odvaze také něco natočit.

Třídy paní učitelky Jany Bodlákové měly za úkol vytvořit, co si představí pod pojmem hudba. Ne tanec, hra ani zpěv. Tady se můžete pokochat krásou výtvarného umění a kreativity našich žáků.

                                                                                                                                                  Mgr. Eva Janošová

Deváťáci

 9. ročník - odkaz na video ZDE

 

Osmáci

8.B - odkaz na video ZDE

 

6.A,B, 7.A,B, 8.A6.A,B, 7.A,B, 8.A - odkaz na video ZDE

 


Vytvořeno: 29. 3. 2021
Poslední aktualizace: 30. 3. 2021 11:42
Autor: Mgr Eva Janošová