Navigace

Obsah

Harmonogram přechodu školy na běžný provoz

Typ: ostatní
Termíny postupného uvolňování mimořádných opatření na ZŠ a MŠ Újezd

 

V souvislosti s uvolňováním mimořádných opatření bylo pro ZŠ a MŠ Újezd navrženo následující schéma postupného náběhu školy do normálního provozu:

 

11. 5. 2020

Dobrovolná účast žáků 9. ročníku na přípravě na přijímací zkoušky. Bude probíhat dvakrát týdně, a to v pondělí a ve středu, po dvou hodinách jazyka českého a matematiky. Žákům byly přiděleny třídy v 1. patře, pracovna zeměpisu a pracovna hudební výchovy. V prvním týdnu nebude v provozu školní jídelna. Zájem o vzdělávání bude zjišťován přes komunikační portál EduPage do 7. 5. 2020.

18. 5. 2020

Zahajuje provoz mateřská škola. Všechny děti přihlášené k předškolnímu vzdělávání se mohou nahlásit přes vedoucí MŠ, k polodennímu i celodennímu pobytu v MŠ. Pro děti bude zajištěna celodenní strava. Rodiče můžou své dítě nahlásit přes email vedoucims@zsujezd.cz.

25. 5. 2020

Zahajuje provoz škola na 1. stupni, tedy 1. až 5. ročník. Účast ve škole je dobrovolná a rozhodují o ní rodiče dítěte. Zájem o výuku ve škole bude zjišťován pomocí dotazníku EduPage jednotlivých ročníků, nebo pomocí zaběhnuté komunikace třídního učitele a rodičů. Školní jídelna bude v provozu bez omezení. Z žáků jednotlivých ročníků budou vytvořeny pracovní skupiny do 15 dětí. Pro žáky 1. až 3. ročníku je škola schopna zajistit odpolední družinu tak, aby nedošlo k mísení skupin. Na základě nařízení MŠMT „OCHRANA ZDRAVÍ A PROVOZ ZÁKLADNÍCH ŠKOL V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020“ nebude otevřena ranní družina.   

                                                                                     

                                                                                                                                                        Mgr. Aleš Kozubík

                                                                                                                                                             ředitel školy


Vytvořeno: 6. 5. 2020
Poslední aktualizace: 6. 5. 2020 13:44
Autor: Správce Webu