Navigace

Obsah

Branné cvičení v pondělí 27.9.2021

Typ: ostatní
27.9.2021

Vážení rodiče, milí žáci,

protože součástí našeho vzdělávacího programu jsou i prvky branné výchovy, připravili jsme pro žáky na pondělí 27. 9. 2021 branné cvičení. Cvičení se uskuteční za předpokladu hezkého počasí, které by mělo vydržet přes nastávající víkend a v pondělí. Branný den tvoří část teoretická, které je věnována 1. vyučovací hodina, následuje nácvik evakuace a praktický nácvik branných prvků v přírodě.

1. stupeň se pod vedením třídních učitelek přesune k myslivecké chatě, kde bude plnit úkoly zaměřené na brannou výchovu. Vycházka bude zakončena společným opékáním. Předpokládaný konec je naplánován na 11.20, tzn. po čtvrté vyučovací hodině. Oběd a návštěva školní družiny zůstávají beze změny.

2. stupeň má připraven závod hlídek /4 až 5 žáků jedné třídy/ s plněním branných prvků. Závod bude ukončen na louce za rybníkem společným opékáním špekáčků. Předpokládaný konec branného dne pro žáky je po 5. vyučovací hodině, tedy cca kolem 12.hodiny. Prosím vybavte své dítě vhodnou svačinou, oblečením a obutím do přírody.

Branné cvičení 2019

Mgr. Michal Šuchma


Vytvořeno: 23. 9. 2021
Poslední aktualizace: 23. 9. 2021 11:28
Autor: Mgr. Michal Šuchma