Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

IMG_0303

Datum a čas

Dnes je úterý, 31. 3. 2020, 2:49:07

Svátek

Svátek má Kvido

Navigace

Obsah

Soutěž ve šplhu

28.2.2020

Na konci února se konala soutěž ve šplhu našich žáků. I přes neoblíbenost této činnosti, se našlo téměř 50 odvážlivců, kteří mezi sebou poměřili své dovednosti a ukázali se před svými spolužáky. 

Kompletní výsledky najdete níže.

Více fotek najdete ZDE

      Závody ve šplhu 2020  
                 
  Chlapci 2.-3. třída       Dívky 2.-3.třída    
Pořadí Jméno Třída Čas   Pořadí Jméno Třída Čas
1. Řehák Daniel 3.A 5,88   1. Šandorová Barbora 3.A 6,76
2. Macík Jiří 2.A 6,86   2. Dohnalová Marta 2.A 8,37
3. Dorničák Matyáš 2.A 9,11   3. Hovězáková Daniela 2.A 9,1
4. Valíček Jakub 2.A 11,56   4. Barcuchová Karolína 3.A 10,37
5. Hovořák Patrik 3.A 13,67   5. Kantorová Dorota 2.A 13,11
          6. Kamencová Anna 3.A 13,71
                 
  Chlapci 4.-5. třída       Dívky 4.-5.třída    
Pořadí Jméno Třída Čas   Pořadí Jméno Třída Čas
1. Hlavička Jiří 5.A 4,95   1. Janošová Karolína 5.A 5,38
2. Gajdošík Daniel 4.A 5,5   2. Šestáková Klára 4.A 6,15
3. Dohnal Michal 5.A 6,48   3. Šimoníková Gabriela 5.A 8,81
4. Baček Pavel 5.A 7,93   4. Prokopová Nikola 5.A 9,07
5. Harabiš Robin 5.A 8,22   5. Mikešková Nikola 5.A 9,36
6. Gloser Tibor 4.A 8,46          
7. Pavelka Matyáš 4.A 11,02          
8. Zvončák Jakub 4.A 22,52          
                 
  Chlapci 6.-7. třída       Dívky 6.-7.třída    
Pořadí Jméno Třída Čas   Pořadí Jméno Třída Čas
1. Gerža Petr 7.B 4,06   1. Vaňková Karolína 7.A 5,38
2. Soukup Jaromír 7.B 4,36   2. Gabrhelová Petra 7.B 5,38
3. Žižka Josef 7.B 4,64   3. Ambrůzová Dorota 7.A 5,84
4. Talaš Ondřej 7.A 4,82          
5. Katrňák Jakub 6.B 7,78          
6. Kužela Ondřej 7.B 7,86          
7. Zicha Adam 6.B 9,94          
                 
                 
  Chlapci 8.-9. třída       Dívky 8.-9.třída    
Pořadí Jméno Třída Čas   Pořadí Jméno Třída Čas
1. Struška Jakub 9.A 2,62   1. Šálková Vanda 8.A 5,08
2. Kořenek Kajetán 9.B 3,35   2. Čechová Michaela 9.A 5,65
3. Vícha Ivan 9.B 3,36   3. Barcuchová Adéla 9.B 7,94
4. Šimák Daniel 8.A 4,48   4. Kolaříková Barbora 9.B 9,54
5. Pinďák Petr 8.A 4,59          
6. Machů Jakub 8.A 5,13