Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

DSC01113.jpg

Datum a čas

Dnes je pondělí, 25. 1. 2021, 20:12:34

Svátek

Svátek má Miloš

Navigace

Obsah

Školní lyžařské závody

10.2.2017

V pátek 10.2.2017 se uskutečnily školní lyžařské závody na místním vleku. Celkem se zúčastnilo témeř 50 závodníků. Kompletní výsledky najdete níže.

Více fotek najdete ZDE

Lyžařské závody – Mladší žákyně

Jméno

Třída

1.kolo

2.kolo

Výsledný čas

Pořadí

Kamenčáková Ester

4.A

38,35

35,94

1:14,29

1.

Tománková Vendula

6.A

39.24

35,14

1:14,38

2.

Barcuchová Adéla

6.A

41,40

36,51

1:17,91

3.

Karpielová Anna

3.A

41,12

37,52

1:18,68

4.

Vaňková Karolína

4.A

44,15

39,12

1:23,27

5.

Janošová Karolína

2.A

42,07

41,25

1:23,32

6.

Kulíšková Natálie

6.A

43,15

40,78

1:23,93

7.

Žáčková Adriana

4.A

49,35

43,65

1:33,00

8.

Šálková Vanda

5.A

49,37

45,30

1:34,67

9.

Zichová Barbora

4.A

51,14

45,11

1:36,25

10.

Fojtů Viktorie

6.A

51,50

46,85

1:38,35

11.

Vaňková Aneta

4.A

51,32

49,16

1:40,48

12.

Belžíková Adriana

5.A

53,96

48,21

1:42,17

13.

Víchová Ema

4.A

53,22

49,52

1:42,74

14.

Mačková Viola

6.A

56,76

49,07

1:45,83

15.

Ambrůzová Dorota

4.A

58,91

49,45

1:48,36

16.

Hovořáková Kateřina

4.A

67,97

71,45

2:19,42

17.

Pavlačková Andrea

4.A

72,31

67,39

2:19,70

18.

 

Lyžařské závody – Mladší žáci

Jméno

Třída

1.kolo

2.kolo

Výsledný čas

Pořadí

Struška Jakub

6.A

34,36

31,64

1:06,00

1.

Vaněk Ondřej

5.A

36,72

32,95

1:09,67

2.

Máčalík David

6.A

39,22

36,14

1:15,36

3.

Vávra Vít

6.A

41,56

38,66

1:20,22

4.

Repatý David

3.A

41,64

39,00

1:20,64

5.

Kubíček Vojtěch

5.A

44,06

38,11

1:22,17

6.

Hlavička Tomáš

4.A

44,99

40,12

1:25,11

7.

Častulík Jakub

6.A

46,81

38,77

1:25,58

8.

Gerža Petr

4.A

47,63

41,72

1:29,35

9.

Zvonek Jakub

4.A

49,58

46,33

1:35,91

10.

Kolařík Matyáš

6.A

50,64

45,92

1:36,56

11.

Rychlík Jan

4.A

59,09

52,85

1:51,94

12.

Machů Jan

6.A

59,87

53,14

1:53,01

13.

Harabiš Denis

4.A

65,16

52,07

1:57,23

14.

 

 

 

 

Lyžařské závody – Starší žákyně

Jméno

Třída

1.kolo

2.kolo

Výsledný čas

Pořadí

Kamenčáková Viktorie

7.A

32,67

29,83

1:02,50

1.

Kamenčáková Monika

9.A

33,32

31,52

1:04,84

2.

Janošíková Gabriela

7.A

40,54

36,44

1:16,98

3.

Kubíková Magdaléna

8.A

43,59

37,88

1:21,47

4.

Žáčková Diana

7.A

44,44

40,22

1:24,66

5.

Psotová Silvie

7.A

47,00

42,80

1:29,80

6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lyžařské závody – Starší žáci

Jméno

Třída

1.kolo

2.kolo

Výsledný čas

Pořadí

Heinz Martin

9.A

33,66

29,89

1:03,55

1.

Hlavička Václav

9.A

37,18

33,24

1:10,42

2.

Machů Roman

9.B

38,37

35,06

1:13,43

3.

Kubíček Matěj

8.A

39,41

34,76

1:14,17

4.

Zvončák Šimon

7.A

39,65

34,94

1:14,59

5.

Kolařík Jakub

7.A

40,55

36,15

1:16,70

6.

Greschner Stanislav

9.A

40,05

37,26

1:17,31

7.

Gabrhel Václav

7.A

53,72

54,64

1:39,36

8.

Manďák Filip

7.A

68,06

59,79

2:07,85

9.

Častulík Josef

8.A

78,22

56,34

2:14,56

10.