Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

IMG_0300

Datum a čas

Dnes je sobota, 14. 12. 2019, 14:19:18

Svátek

Svátek má Lýdie

Navigace

Obsah

VSL-Lyžařské závody, 19.2.2016

19.2.2016

V pátek 19. 2. 2016 se konaly závody Valašské sportovní ligy, kde se soutěžilo ve dvou kategoriích chlapců a děvčat. Naši školu reprezentovali M.Kamenčáková (8.A), V.Kamenčáková (6.A), J.Fojtů (9.A), J.Zicha (9.A). Výsledkově se dařilo zejména Monice Kamenčákové, která svoji kategorii dívek ovládla a zvítězila. V celkovém pořadí se naše škola umístnila na krásném 3. místě.

 

Více fotek najdete zde: http://ujezdskola.rajce.idnes.cz/VSL_-_Lyzarske_zavody%2C_19.2.2016/

 

Výsledky:

Sjezdové lyžování – Výsledková listina

Dívky

Pořadí

Jméno

Škola

1.kolo

2.kolo

Výsledný čas

1.

Kamenčáková Monika

ÚJ

33,11

32,14

1:05,25

2.

Hlaďáková Kateřina

LUH

33,12

32,30

1:05,42

3.

Fialová Kateřina

VK

33,35

32,56

1:05,91

4.

Svobodová Klára

LUH

34,20

33,17

1:07,37

5.

Bodláková Natálie

VK

34,84

33,62

1:08,46

6.

Vincourová Simona

SL

34,68

34,10

1:08,78

7.

Kamenčáková Vikrorie

ÚJ

35,30

33,98

1:09,28

8.

Hnaníčková Denisa

ŠT

35,94

34,35

1:10,29

9.

Pinďáková Eliška

B-B

35,44

35,81

1:11,25

10.

Petrůjová Martina

B-B

36,40

35,62

1:12,02

11.

Škubníková Kateřina

ŠT

37,64

36,80

1:14,44

12.

Rosenbergerová Vendula

SL

42,04

39,05

1:21,09

13.

Havlíková Michaela

VL

41,98

39,57

1:21,55

14.

Tomečková Veronika

NE

42,97

41,82

1:24,79

15.

Ďulíková Kateřina

NE

43,81

41,51

1:25,32

16.

Zichová Daniela

VL

49,01

45,70

1:34,71

 

Sjezdové lyžování – Výsledková listina

Chlapci

Pořadí

Jméno

Škola

1.kolo

2.kolo

Výsledný čas

1.

Machů Filip

ŠT

28,10

27,06

55,16

2.

Kostka Zdeněk

VK

28,39

30,56

58,95

3.

Lysák Michal

B-B

32,76

30,99

1:03,75

4.

Knotek Daniel

VK

33,31

32,47

1:05,78

5.

Křenek Adam

LUH

33,55

32,24

1:05,79

6.

Fojtů Jakub

ÚJ

33,74

33,05

1:06,79

7.

Hlaďák Petr

LUH

33,39

33,60

1:06,99

8.

Kolínek Josef

B-B

35,50

33,85

1:09,35

9.

Zicha Jakub

ÚJ

35,76

34,41

1:10,17

10.

Surý Martin

NE

35,22

35,01

1:10,23

11.

Bařinka Josef

SL

36,38

34,94

1:11,31

12.

Šmotek Antonín

SL

37,10

35,64

1:12,74

13.

Kudela Miroslav

VL

39,55

36,48

1:16,03

14.

Dulka Daniel

ŠT

39,77

38,04

1:17,81

15.

Tomeček Dominik

NE

39,53

38,65

1:18,18

16.

Ház Marek

VL

1:10,48

44,60

1:55,08

 

 

Celkové pořadí škol  2016 VSL - Lyžování

 

Škola

žákyně

žáci

součet

Pořadí

Val. Klobouky

3+5

4+2

14

1.

Luhačovice

2+4

5+7

18

2.

Újezd

7+1

9+6

23

3.

Brumov – Byl.

9+10

8+3

30

4.

Štítná

11+8

1+14

34

5.

Slavičín

12+6

11+12

41

6.

Nedašov

14+15

10+15

54

7.

Vlachovice

16+13

16+13

58

8.