Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Datum a čas

Dnes je středa, 25. 5. 2022, 2:59:19

Svátek

Svátek má Viola

Navigace

Obsah

Školní lyžařské závody, 18.2.2016

18.2.2016

Celou lyžařskou sezónu jsme ukončili lyžařskými závody. 18. 2. 2016 to byly závody naší školy. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích, a to mladší chlapci a děvčata (4.-7. ročník) a starší chlapci a děvčata (8. a 9. ročník). 

Děkujeme touto cestou za sponzorský dar od pana Jindřicha Kamenčáka a firmy Frykaso v podobě sladké odměny pro žáky naší školy, SRPŠ při ZŠ a MŠ Újezd za věcné ceny a OÚ Újezd za bezplatné lyžování na svahu a vstřícnost po celou dobu kurzu i závodů.

 

Více fotek najdete zde:  http://ujezdskola.rajce.idnes.cz/Lyzarske_zavody%2C_18.2.2016/

 

Výsledky: 

 

Ml.žákyně

Jméno

Třída

1.kolo

2.kolo

Výsledný čas

1.

Kamenčáková Viktorie

6.A

35,69

34,92

1:10,61

2.

Černobilová Natálie

7.A

38,21

36,76

1:14,97

3.

Svozilová Markéta

7.A

37,39

37,75

1:15,14

4.

Šálková Vanda

4.A

44,32

41,24

1:25,56

5.

Žáčková Diana

6.A

42,00

43,61

1:25,61

6.

Janošíková Gabriela

6.A

42,70

43,69

1:26,39

7.

Lejsková Marie

4.A

43,82

44,03

1:27,85

8.

Janošová Karolína

1.A

49,78

43,70

1:33,48

9.

Horňáková Tereza

5.A

70,00

60,00

2:10,00

 

St.žákyně

Jméno

Třída

1.kolo

2.kolo

Výsledný čas

1.

Kamenčáková Monika

8.A

34,50

33,73

1:08,23

2.

Kovářová Markéta

9.A

36,86

36,35

1:13,21

3.

Fojtů Natálie

9.A

39,40

38,87

1:18,27

4.

Šandorová Markéta

8.B

39,53

38,95

1:18,48

5.

Šerá Adéla

8.B

40,89

41,38

1:22,27

6.

Harabišová Natálie

8.A

42,28

41,43

1:23,71

7.

Machů Adéla

9.A

42,54

42,03

1:24,57

             

 

Ml.žáci

Jméno

Třída

1.kolo

2.kolo

Výsledný čas

1.

Kubíček Matěj

7.A

35,74

37,38

1:13,12

2.

Vaněk Ondřej

4.A

36,72

36,74

1:13,46

3.

Máčalík David

5.A

36,48

37,12

1:13,70

4.

Kubíček Vojtěch

4.A

39,96

40,89

1:20,85

5.

Vávra Vít

5.A

41,85

42,52

1:24,37

6.

Greschner Michal

5.A

44,56

43,33

1:27,89

7.

Pochylý Jan

5.A

44,89

44,18

1:29,07

8.

Ustohal Adam

5.A

46,47

44,78

1:31,25

9.

Černobila Robert

5.A

47,89

48,39

1:36,28

10.

Vícha Ivan

5.A

51,98

53,80

1:45,78

 

St.žáci

Jméno

Třída

1.kolo

2.kolo

Výsledný čas

1.

Zicha Jakub

9.A

34,38

34,66

1:09,04

2.

Fojtů Jakub

9.A

35,91

34,21

1:10,12

3.

Heinz Martin

8.A

35,73

35,15

1:10,88

4.

Šeliga Daniel

8.A

37,00

36,41

1:13,41

5.

Greschner Stanislav

8.A

39,91

40,04

1:19,95

6.

Machů Josef

9.A

41,20

42,29

1:23,49

7.

Hovořák Filip

8.A

50,34

48,60

1:38,94