Projekt "Chceme pomáhat"

Byl ukončen projekt "Chceme pomáhat" vyhlášený Nadací Jana Pivečky

V minulém školním roce se zapojila třída 9.B do projektu „Chceme pomáhat“, který byl vyhlášen Nadací Jana Pivečky ze Slavičína. Projekt byl dotován částkou ve výši 5 000,- Kč. Finanční prostředky byly využity na zbudování odpočinkového koutku, který si žáci vybudovali a vybavili ve spojovacím krčku mezi budovami A a C. Z prostředků projektu byl nakoupen nábytek, nástěnky, poličky a polštáře. Žáci si celý prostor vyzdobili podle vlastního návrhu. Koutek je navíc osazen i jedním WIFI vysílačem, který byl uvolněn pro volný přístup žáků do sítě z vlastních mobilních zařízení. Programově bylo připojení nastaveno tak, aby se rychlé připojení po půl hodině několikanásobně zpomalilo. Toto opatření nutí žáky využívat školní síť co nejkratší dobu pro vyřízení běžné korespondence. Brání dlouhodobému hraní her nebo dlouhé komunikaci přes sociální sítě. Na projektu pracovala nejvíce děvčata Eva Horčicová, Lada Mačková a Dorotka Víchová. Projekt vedla Mgr. Zdeňka Rašková, na estetiku dohlížela Mgr. Karla Janošová. Polštářky ušila paní Jitka Víchová z Loučky. Všem, kdo se do projektu zapojili, patří velké poděkování.

Mgr. Zdeňka Rašková

Datum vložení: 12. 12. 2017 10:18