O zlatý klíč k brumovskému hradu“

Ve středu 18. května se družstvo žáků 7. ročníku Vendula Machů, Tomáš Martinka a Lukáš Fojtů pod vedením kapitána Šimona Machalíčka zúčastnilo 5. ročníku soutěže „ O zlatý klíč k brumovskému hradu“ a umístilo se na 7. místě. Na brumovském hradě  soutěžilo 10 družstev z blízkého okolí v 10 různých disciplínách a jejich výkony byly hodnoceny klíči – zlatý, stříbrný, bronzový, železný a dřevěný. Naše družstvo získalo zlatý klíč a nejúspěšnější tedy bylo v oblastech „ My jsme Valaši“ a „ Literatura“. Stříbrný klíč jsme získali za střelbu lukem na terč, „Poznej přírodu“  a „ Dovednosti. Úspěšná pro nás byla také Požární ochrana s rychlostí a přesností hašení a Tomáš Martinka byl ze všech soutěžících nejrychlejší v opravě defektu kola.

Krásné počasí, perfektní organizace a vystoupení šermířů přispělo k výbornému dojmu z celého dne.

Žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy a snahu o co nejlepší výsledky.

Dr. Eva Koncerová

Datum vložení: 23. 5. 2011 18:24