Naše škola

Karaoke show aneb Tvoje tvář má známý hlas

27.6.2017

Karaoke show aneb Tvoje tvář má známý hlas

Dne 27. 6. 2017 proběhla na naší škole Karaoke show aneb Tvoje tvář má známý hlas. Této akce se zúčastnila celá škola včetně mateřské školky. Žáci si společně s třídními učiteli a pod vedením učitelky hudební výchovy natrénovali známé písničky, které potom před zraky všech žáků i vyučujících v tělocvičně předvedli. Začali jsme vystoupením MŠ, kdy ti nejmladší zatančili na písničku Beruško, půjč mi jednu tečku a starší školkáčci na písničku Hastrmane, tatrmane. 1. třída měla jednu z nejkrásnějších choreografií na písničku Buchet je spousta, 2. třída zpívala a tančila na písničku Narozeninová, 3. třída zazpívala Alibabu a 4. třída rapovala na Go, go müsli, 5. třída zazpívala písničku Léto lásky. 2. stupeň odstartovala 6. třída s písní Jožin z bažin, kterou doplnili krásným hereckým výkonem, 7. třída to rozjela na píseň Šenkýřka, kterou jim ztvárnila paní učitelka třídní Eva Janošová, nejkrásnější kostýmy měli žáci z 8. ročníku, kteří zpívali píseň Boky jako skříň a také zapojili paní učitelku Milenu Zádrapovou jako mámu. Závěr patřil deváťáků. 9. A zpívala a tančila na píseň The Fox a 9. B tančila a zpívala na píseň Sexy and I Know It. Úplnou tečkou za tak skvělou show bylo vystoupení samotných učitelů, kteří vystoupili s písní Pátá v retro kostýmech. Myslím, že první ročník této soutěže byl velice vydařený a těšíme se na ročníky další. Poděkování patří moderátorce Adéle Šeré z 9. B, Danielu Šeligovi z 9.A za mixování hudby a panu školníkovi za ozvučení.

Mgr. Eva Janošová

Vytvořeno: 30. 6. 2017