Navigace

Obsah

Vzpomínky na zájezd do Prahy

Typ: ostatní
22.5.2018

Vzpomínky na zájezd do Prahy

Ve čtvrtek a pátek 17. a 18.5. jsme strávili krásné chvíle s žáky naší školy v Praze. Nejprve jsme navštívili Karlův most a poté jsme se odebrali k Národnímu divadlu, kde jsme měli objednanou komentovanou prohlídku. Následně jsme pokračovali do centra města. Prošli jsme si Václavské a Staroměstské náměstí. Den jsme zakončili v Palladiu. V pátek jsme zdolali Petřínskou rozhlednu a Zrcadlové bludiště. Poté jsme sešli k Loretě, u níž jsme si vyslechli nádhernou zvonkohru. Stihli jsme i výměnu stráží na Pražském hradě. Prohlédli jsme si Chrám sv. Víta, Vladislavský sál, baziliku sv. Jiří a Zlatou uličku. Naše poznávací výprava skončila prohlídkou Valdštejnských zahrad. Počasí se nám vydařilo. Všichni jsme se vraceli spokojení a se spoustou zážitků.

RNDr. Milada Světlíková


Vytvořeno: 22. 5. 2018
Poslední aktualizace: 25. 5. 2018 08:06
Autor: RNDr. Milada Světlíková