Navigace

Obsah

Hejtmanův pohár na naší škole

Typ: ostatní
únor-březen 2018

Letos se poprvé aktivně zapojila naše škola do sportovního projektu s názvem Hejtmanův pohár.

Hejtmanův pohár - logoO co tedy jde...?

Jedná se  o klasickou opičí dráhu, kterou se snaží žáci jednak zdolávat co nejrychleji a rovněž musejí prokázat přesnou mušku. Mladší žáci na 1. stupni mají trošku odlišnou dráhu něž jejich starší spolužáci ze 2. stupně. Naši žáci se mohou nejen srovnávat mezi sebou, ale i s ostatními žáky z našeho kraje. Není to jen o cvičení, ale součástí poháru jsou i různé výtvarné a tvůrčí aktivity, které vymýšlejí samotní žáci.

Pro 3 nejlepší a nejaktivnější školy ze Zlínského kraje jsou nachystány ceny, které si převezmou na krajském úřadě z rukou hejtmana. Více informací o projektu najdete ZDE

 

Podívejte se správné proběhnutí jednotlivých drah:

1.stupeň

2.stupeň

Přísaha 6.A:

Extra výzva: přeskoky přes švihadlo


Vytvořeno: 9. 2. 2018
Poslední aktualizace: 13. 3. 2018 23:35
Autor: Mgr. Michal Šuchma